Hoka One One Speedgoat 4 Dark Gull Grey Anthracite

HOKA
5990,00
грн.
Speedgoat 4 Dark Gull Grey Anthracite — чоловічі бігові кросівки від Hoka.

Speedgoat, що представлені в цьому році у своїй четвертій версії, є справжнім стандартом на ринку трейлраннінгових кросівок. Інспіровані відомим спортсменом Карлом Мельтцером, який здобув багато перемог на ультра-трейлах, Speedgoat 4 не змінює своєї сутності, але продовжує вдосконалюватися завдяки інтеграції язичка зі складками, виконаного з дуже легкої сітки, що забезпечує ще більший комфорт, ніж раніше, та дуже легкої поліуретанової конструкції по боках для підвищення стійкості.

Цей технічний бойовий вершник на будь-якій дистанції має покращену підтримку п'яти. Посадка стає ще більш обгортальною завдяки згаданим вище бічним язичкам з поліуретану, які забезпечують неймовірне відчуття стабільності. Проте Speedgoat 4 не стають надто важкими і зберігають винятковий комфорт. Hoka One One також поліпшила захист від каміння, тепер він є міцнішим з більш щільним поліуретаном, щоб покращити захист стопи. Такий розвиток подій є логічним, зважаючи на улюблену гру площинки взуття, а саме технічні траси.

Решта взуття залишається незмінною. Підошва все ще має глибокі, агресивні та багатонаправлені виступи Vibram®, які забезпечать вам відмінне зчеплення, незалежно від місцевості, на якій ви опинитеся. Амортизація все ще є одн

Тип: Кроссовки