Salomon ACS PRO Advanced Metal Frost Grey

Salomon
9280,00
грн.
Salomon ACS PRO Advanced Metal Frost Grey - це сучасна версія популярного взуття від Salomon, яка поєднує ефективність та стиль. Ці черевики в металево-сірому кольорі Metal Frost Grey мають високу функціональність та надійну конструкцію, що дозволить вам відчути себе комфортно та впевнено під час активних пригод.

Верх взуття виготовлений зі сучасних синтетичних матеріалів, які забезпечують міцність та стійкість до зносу. Легка сітчаста панель у верхній частині підвищує вентиляцію та забезпечує оптимальний комфорт навіть під час інтенсивних зусиль.

Ці черевики оснащені технологією ACS (Agile Chassis System), яка забезпечує відмінну стабільність та амортизацію на нерівних поверхнях. Вона дозволяє вам рухатися з легкістю та безпекою, подолуючи різноманітні перешкоди.

Система швидкого шнурування Quicklace™ дозволяє зручно та швидко затягувати шнурки одним рухом. Вона гарантує індивідуальне налаштування посадки для оптимального комфорту під час активної діяльності.

Резинова підошва має агресивний протектор з високим коефіцієнтом зчеплення. Вона забезпечує відмінну тягу на будь-якій місцевості, навіть на мокрій або складній поверхні.

Salomon ACS PRO Advanced Metal Frost Grey - ідеальний вибір для активних любителів природи та зайнятого спортом. Вони поєднують у собі високу якість, комфорт та надійність, дозволяючи вам насолоджуватися пригодами на повну.

Тип: Кроссовки

Вас может заинтересовать: