Asics Gel-Kahana 8 Marathon Running Shoes/Sneakers Grey/Red 1011B109-025

ASICS
9800,00
грн.
Бігові кросівки Asics Gel-Kahana 8 створені для комфортного бігу на природі та в місті. Ідеальний варіант для пробіжок на невеликі відстані. Виняткова амортизація і чудове облягання стопи. Цього сезону фірма зосередилися на поліпшенні посадки верху, а також використовували менше ресурсів під час фарбування устілки, що робить виробництво цієї моделі більш екологічним. Ці кросівки підійдуть, здебільшого, для плоских рівних поверхонь: асфальт, гумова доріжка і втоптана лісова стежка.

Кросівки мають гарну амортизацію, відмінну ударостійкість і надійно фіксують стопу на місці.

У задній частині платформи використовується гелева система амортизації. Цей гелеподібний елемент поглинає ударні навантаження під час фази приземлення циклу ходьби.

Вставка з піноматеріалу на всю довжину забезпечує миттєву амортизацію і пружність.

Система підтримки DuoMax - це матеріал подвійної щільності, який підтримує стопу і запобігає її дестабілізації під час кожного кроку.

М'який текстиль на внутрішньому боці забезпечує гладке покриття, що не подразнює шкіру. Прошиті накладки зміцнюють верхню частину.

Дихаюча сітка становить основну систему покриття ASICS Gel Kahana 8. Її відкрита конструкція полегшує потік повітря всередині кросівка.

На верхню сітку нашиті синтетичні накладки. Ці міцні шари забезпечують структуру верхньої частини і забезпечують щільне і надійне прилягання. Язичок у ділянці п'яти дає змогу користувачеві легко надягати та знімати взуття.

Тип: Кроссовки

Вас может заинтересовать: