NIKE X Drake NOCTA Mock-Neck Top Black

3650,00
грн.

NOCTA або «nocturnal creative process» - спільний проект Nike та Дрейка, навіяний творчим процесом виконавця в нічний час доби та елементами вуличної моди Торонто, Лондона та Парижа.


Анонс капсульної колекції Nike за участю Дрейка був досить очікуваним і залишався питанням часу. Адже, як зізнається репер, він давно є шанувальником бренду: «Я виріс разом із Nike. Кожна пара кросівок, яку я хотів, і кожен спортсмен, за яким я стежив, були пов'язані з цією компанією».


Раніше Дрейк вже співпрацював із Jordan Brand у рамках свого лейблу OVO і випустив кілька колаборацій на базі моделей Air Jordan 4, Air Jordan 8 та Air Jordan 10.


У дебютну колекцію NOCTA входять пуховики, толстовки з капюшоном та спортивні штани у жовтому та чорному кольорах. Речі є зручним і функціональним одягом вільного крою. Як брендинг використовуються об'ємний логотип Nike Swoosh і абревіатура CL, яка, ймовірно, відсилає до майбутнього альбому Certified Lover Boy.


Хоча колекція значною мірою і спирається на спорт, зрештою вона знаходить своє відображення у вуличній культурі. Цитуючи самого Дрейка, можна сказати, що колекція призначена для тих, хто перебуває у постійному русі.

Тип: Гольфи

Вас может заинтересовать:
Click to order
Ваш заказ
Total: 
ПІБ
Email
Телефон
Варіанти доставки
Адреса | Відділення Нової Пошти
Коментар
Промокод
Payment method